Sicilia Silesia City Center

Sicilia Kochanowskiego

Polityka prywatności

Polityka prywatności dotycząca usług serwowanych drogą elektroniczną przez serwis sycylia.com.

Postanowienia ogólne:

 1. Serwis internetowy Sycylia działa w następującej domenie: www.sycylia.com.
 2. Korzystając z systemu zamówień on-line, czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy Sycylia.com akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności.
 3. Avangard Travel SC Bozena Miller Palazzo Girolamo Palazzo zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę odwiedzającą serwis sycylia.com obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
 4. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Avangard Travel SC Bozena Miller Palazzo Girolamo Palazzo nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów / użytkowników swoich serwisów.
 5. Jeśli nie akceptujesz Polityki Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów, należących do sycylia.com oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez firmę Avangard Travel SC Bozena Miller Palazzo Girolamo Palazzo.
 6. Avangard Travel SC Bozena Miller Palazzo Girolamo Palazzo szanuje prawo do prywatności użytkowników Internetu. Dba, ze szczególna troską, o ochronę ich danych osobowych oraz stosuje odpowiednie rozwiązania technologiczne zapobiegając ingerencji wprywatność użytkowników osób trzecich.
 7. Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby firmy Avangard Travel SC zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

Zamawianie produktów

 1. Zamawianie usług i produktów oferowanych przez serwis sycylia.com wymaga nie wymaga posiadania „konta klienta”.
 2. Wszystkie podane przez siebie informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć. Pola obowiązkowe są oznaczone.
 3. W momencie składania zamówienia będziemy Cię prosić o podanie:

  1. imienia i nazwiska oraz pełnego adresu; Twojego adresu e-mail; numeru telefonu; loginu i hasła, adresu przesyłaki.
 4. Wszystkie te dane będą wykorzystywane w celu potwierdzenia zamówienia, wysłania produktów oraz kontaktowania się w celu realizacji zamówienia.
 5. W przypadku płatności za pomocą karty kredytowej obsługę klienta przejmują Przelewy24. W tym przypadku tylko system Przelewy24 zna i jest odpowiedzialny za dane podane w jego formularzach. Formularze Przelewy24 znajdują się na jego serwerze i są szyfrowane odpowiednimi technologiami.

Newsletter