Musujące /szampany

 

Butelka 200 ml

Butelka 750 ml

I Quercioli, Lambrusco Reggiano Dolce

Lambrusco to jedyne w swoim rodzaju wino, robiące zawrotną karierę na całym świecie. Czerwone, lekko słodkie wino o wszechstronnym zastosowaniu, wytwarzane drogą naturalnej fermentacji. Żywa czerwono-rubinowa barwa w połączeniu z intensywnie uwalniającymi się bąbelkami zachwyca swoją młodością, orzeźwia i raduje. Bukiet owocowy z odcieniem fiołkowym. W smaku soczyste i świeże.

60,00 zł

Itynera Prosecco Treviso Brut DOC

Wino o słomkowo-złocistym kolorze, z bardzo efektownym i trwałym perleniem, pochodzące z regionu Veneto. Delikatne, mineralne, bardzo przyjemne na podniebieniu z owocowym lekkim aromatem

70,00 zł

Alma Bellavista Cuvee Brut Franciacorta DOCG

Na całym świecie istnieją zaledwie dwa usankcjonowane prawnie regiony, w których produkuje się najwyższej klasy wino musujące nazywane imieniem regionu: francuski region Champagne i włoski region Franciacorta, z którego pochodzi wino Franciacorta. Najbardziej prestiżowa firma w tym regionie Franciacorta nazywa się Bellavista i jest chlubą włoskiego świata winiarskiego. Ze wszystkich win Belllavisty zawsze solidny "Cuvee Brut" najlepiej oddaje jakość i klasę Franciacorty. Wino białe, obficie spienione, o barwie żółto-słomkowej z zielonymi refleksami. W zapachu wyczuwalna wielka słodycz, przechodząca w delikatny zapach cytrusów, jabłek, cedru oraz białych kwiatów, którym towarzyszy lekki powiew wanilii. Przyjemnie kremowe w ustach. Rześkie i pulsujące życiem w swojej owocowej świeżości. Bardzo długie, zrównoważone, niezwykle eleganckie w finale.

300,00 zł

Ceny oraz dania z menu mogą nieznacznie różnić się w poszczególnych lokalach w stosunku do menu on-line.

Płatności obsługuje: