Sicilia Silesia City Center

Sicilia Kochanowskiego

Restauracja Sicilia: pizzeria włoska w Katowicach

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej włoskiej restauracji Sicilia. Dzięki profesjonalizmowi oraz wspaniałemu smakowi potraw serwowanych przez naszych kucharzy, udało nam się stworzyć  prężnie działającą pizzerię w sercu Śląskiej Aglomeracji. W naszym lolaku czekają na Państwa przepyszne dania kuchni włoskiej oraz śródziemnomorskiej, która została uznana przez UNESCO za najzdrowszą kuchnię świata.

Prostota i świeże produkty to główne sekrety niezwykłości tej kuchni. Staramy się, aby dania serwowane w naszej restauracji, jak najwierniej oddawały klimat Włoch, dlatego 90% składników przez nas używanych jest sprowadzane ze słonecznej Italii.

Serwujemy najlepszą pizzę na Śląsku. Jej smak i aromat nie ma sobie równych i przez lata podbił serca wielu smakoszy i wielbicieli. Naszą wizytówką jest pizza z szynką parmeńską i bakłażanami „Carretto Siciliano”. Ogromną popularnością cieszy się również pizza „Mafiosa”.

Przygotowaliśmy szeroką ofertę dań włoskich, w tym także specjalne menu dla dzieci. Wszystkie dania z naszej karty dostępne są również na wynos.

Nasz lokal wyposażony jest w klimatyzację oraz posiadają dostęp do Wi-Fi.

Serdecznie zapraszamy .

Do zobaczenia
Właściciele i Zarząd
Sicilia Group

Newsletter